Strona główna
O nas
Oferta
Łącza indywidualne
Łącza zbiorowe
Inne przepustowości
Łącza światłowodowe
Informacje
Zamów usługę
Pomoc
Kontakt

Łącza światłowodowe


Łącze dostępowe
przepustowość
[Mbit/s]


Abonament


[zł]
Aktywacja


[zł]
Inne
120/12 Mbit/s69199brak limitów,
stały adres IP 15 zł
300/30 Mbit/s7949
800/80 Mbit/s1191

Powyższy cennik skierowany jest dla osób fizycznych (w tym prowadzących działalność gospodarczą).

  Na dzień 1 października 2017 roku swoim zasięgiem sieci radiowej pokrywamy obszar zaznaczony na poniższej mapie kolorem niebieskim.
Planowany zasięg sieci światłowodowej zaznaczony jest kolorem zielonym.
W zakresie budowy sieci światłowodowej współpracujemy z firmą TONETIC GROUP S.A. Dokładne postępy budowy sieci światłowodowej na terenie miast: Wołomin, Kobyłka, Duczki, Zagościniec, Stare Lipiny, Nowe Lipinki, Stare Grabie, Nowe Grabie, Czarna możesz sprawdzić na stronie: www.wolomin-swiatlowod.pl
www.wolomin-swiatlowod.pl  Firma BJM Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą usług dostępu do Internetu od ok 20 lat.
   Nasza sieć światłowodowa na terenie miasta Wołomin służyła do tej pory jedynie klientom biznesowym. Od 2016r. rozpoczęliśmy rozbudowę sieci światłowodowej w technologii FTTH i FTTB, która ma obsługiwać klientów indywidualnych mieszkających w domach jednorodzinnych oraz w osiedlach. Już w pierwszym etapie sieć będzie zapewniać dostęp z przepustowością ściągania 2,5GBit/s oraz wysyłania 1,25GBit/s dla każdego Klienta.
   Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy na etapie projektowania nowych części sieci oraz budowy punktów dostępowych. Twój kontakt pozwoli nam na wycenę przyłącza światłowodowego do Twojego domu.
   Najszybciej odpowiedź uzyskasz pisząc do nas maila na: bok@bjm.pl .
   Nie zapomnij podać adresu instalacji oraz telefonu kontaktowego.
   Na bieżąco będziemy informować Państwa o naszych działaniach na Facebook'u. Polub naszą stronę: BJM-Internet-FTTH-FTTB-Wireless

Top